Världsmästerskapet
Sporting CP U22

Sporting CP U22

Portugal
Portugal
134

Featured

De senaste form
Laginformation
18
Totalt antal spelare
18.9 yr
Genomsnittlig ålder på spelare
Info
PT
LandPortugal

Om Sporting CP U22

Sporting CP U22s liveresultat, tabellställning, spelschema och resultat från alla basketturneringar som Sporting CP U22 har spelat.

Sporting CP U22s nästa match

Vi kan ha videohöjdpunkter med poäng och nyheter för vissa av Sporting CP U22s matcher, men endast om de spelar sin match i en av de populäraste basketligorna.

Statistik och tabellställning uppdateras vid matchslut.

Sporting CP U22s förra match

Sporting CP U22s förra match var mot Os Belenenses i Campeonato Nacional da 1ª Divisao Feminina, matchen slutade med resultatet 68 - 62 (Os Belenenses med matchvinst).

Matchfliken för Sporting CP U22 visar de 100 senaste basketmatcherna med statistik och vinst/förlust-symboler.

Där finns också alla Sporting CP U22s schemalagda matcher som de ska spela i framtiden.

Aktuella spelare i Sporting CP U22

Aktuell trupp, statistik och aktuella spelarprestationer för Sporting CP U22 hittar du på den här sidan.

Anfallare: Mariana Barros Unknown: Lara Varela, Ana Urbano, Ines Pedroso, Matilde Lopes, Beatriz Eleuterio, Eliane Duarte, Maria Oliveira, Madalena Costa, Rita Chainho, Maria Colaco, Carolina Passo, Iris Mendes, Anita Pereira, Ines Coelho, Beatriz Garcia, Carolina Garcia, Diana Carvalho

Sporting CP U22s prestations- och formdiagram är en algoritm som är unik för Sofascore och som vi genererar från lagets 10 senaste matcher, statistik, detaljerad analys och vår egen kunskap.

Det här diagrammet kan hjälpa till att förutsäga framtida matcher för Sporting CP U22.

Besök vår sida för liveresultat i basket för att se dagens basketmatcher och resultat.

Sporting CP U22

Sporting CP U22

134 följare
PortugalPortugal
Matcher
De senaste form

Featured

Om Sporting CP U22

Sporting CP U22s liveresultat, tabellställning, spelschema och resultat från alla basketturneringar som Sporting CP U22 har spelat.

Sporting CP U22s nästa match

Vi kan ha videohöjdpunkter med poäng och nyheter för vissa av Sporting CP U22s matcher, men endast om de spelar sin match i en av de populäraste basketligorna.

Statistik och tabellställning uppdateras vid matchslut.

Sporting CP U22s förra match

Sporting CP U22s förra match var mot Os Belenenses i Campeonato Nacional da 1ª Divisao Feminina, matchen slutade med resultatet 68 - 62 (Os Belenenses med matchvinst).

Matchfliken för Sporting CP U22 visar de 100 senaste basketmatcherna med statistik och vinst/förlust-symboler.

Där finns också alla Sporting CP U22s schemalagda matcher som de ska spela i framtiden.

Aktuella spelare i Sporting CP U22

Aktuell trupp, statistik och aktuella spelarprestationer för Sporting CP U22 hittar du på den här sidan.

Anfallare: Mariana Barros Unknown: Lara Varela, Ana Urbano, Ines Pedroso, Matilde Lopes, Beatriz Eleuterio, Eliane Duarte, Maria Oliveira, Madalena Costa, Rita Chainho, Maria Colaco, Carolina Passo, Iris Mendes, Anita Pereira, Ines Coelho, Beatriz Garcia, Carolina Garcia, Diana Carvalho

Sporting CP U22s prestations- och formdiagram är en algoritm som är unik för Sofascore och som vi genererar från lagets 10 senaste matcher, statistik, detaljerad analys och vår egen kunskap.

Det här diagrammet kan hjälpa till att förutsäga framtida matcher för Sporting CP U22.

Besök vår sida för liveresultat i basket för att se dagens basketmatcher och resultat.

Annonsering
Om ossSofascore-liveresultat ger dig NBA-uppdateringar med liverapportering, resultat, tabeller, statistik, spelscheman och tidigare resultat per quarter, i halvtid eller slutresultat. Med Sofascore-liveresultat för basket på Sofascore.com kan du följa liveresultat per quarter, tabeller, statistik, spelscheman och mycket mer i realtid från över 70 basketligor som NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague och nationella basketligor. På Sofascores liveresultatsida kan du också följa liveresultat, tabeller och spelscheman från stora internationella turneringar som Basket-VM, EuroCup och EuroBasket. Liveresultat för basket på Sofascore.com uppdateras automatiskt, så du behöver inte uppdatera sidan manuellt. Genom att lägga till basketmatcher i Favoriter blir det mycket enklare att följa dem. Missa aldrig liveresultat från Italien, Grekland, Turkiet, Ryssland eller andra europeiska basketligor.
När det roliga slutar, STOPP