Mistrovství Světa
Bradley Brooks

Bradley Brooks

168

Zajímavé

Nedávná forma
Profil
Celé jménoBradley Brooks
Země
ENENG

O Bradley Brooks

Bradley Brooks - živé skóre, rozpis a výsledky ze všech turnajů v šipkách, které tým Bradley Brooks odehrál.

Bradley Brooks další zápas

Celkové statistiky jsou aktualizovány na konci hry.

Bradley Brooks poslední zápas

Bradley Brooks přechozí zápas byl proti Jeffrey De Graaf v Players Championship, zápas skončil výsledkem 4 - 6 (Bradley Brooks vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Bradley Brooks zobrazuje posledních 100 zápasů šipek se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované hry Bradley Brooks, které se chystají hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Bradley Brooks je výsledkem jedinečného algoritmu Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů hráče, statistik, podrobných analýz a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám může pomoci předpovědět budoucí zápasy týmu Bradley Brooks.

Dnešní rozpis šipek a výsledky najdete na naší stránce živého skóre šipek.

Bradley Brooks

Bradley Brooks

168 sledujících
ENEngland
Zápasy

Zajímavé

O Bradley Brooks

Bradley Brooks - živé skóre, rozpis a výsledky ze všech turnajů v šipkách, které tým Bradley Brooks odehrál.

Bradley Brooks další zápas

Celkové statistiky jsou aktualizovány na konci hry.

Bradley Brooks poslední zápas

Bradley Brooks přechozí zápas byl proti Jeffrey De Graaf v Players Championship, zápas skončil výsledkem 4 - 6 (Bradley Brooks vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Bradley Brooks zobrazuje posledních 100 zápasů šipek se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované hry Bradley Brooks, které se chystají hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Bradley Brooks je výsledkem jedinečného algoritmu Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů hráče, statistik, podrobných analýz a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám může pomoci předpovědět budoucí zápasy týmu Bradley Brooks.

Dnešní rozpis šipek a výsledky najdete na naší stránce živého skóre šipek.

Reklama
O násSlužba živého skóre šipek na Sofascore livescore nabízí živé skóre, výsledky a programy z několika národních šipkařských soutěží, jako je anglická Premier League. Se Sofascore livescore můžete sledovat živé skóre, výsledky, programy a tabulky turnajů mezinárodních soutěží PDC Tour a BDO World Championship. Na Sofascore si také můžete zkontrolovat všechny předchozí vzájemné zápasy soupeřů. Živé skóre šipek na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizuje, takže ho nemusíte ručně obnovovat.
Když zábava skončí, dejte STOP