Arandina CF

Arandina CF

Spain
Španělsko
1.8k

Zajímavé

Nedávná forma
Informace
TrenérSergio Fernández
ES
ZeměŠpanělsko
Založeno1. 9. 1976
StadionEstadio El Montecillo
Kapacita6000
MěstoAranda de Duero

O Arandina CF

Aktuální výsledky týmu Arandina CF, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Arandina CF

K některým zápasům týmu Arandina CF můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Arandina CF

Arandina CF předchozí zápas byl protiCD Becerril v Tercera Federación, Group 8, zápas skončil výsledkem 2 - 0 (CD Becerril výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Arandina CF zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Arandina CF, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Arandina CF je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Arandina CF.

Aktuální hráči týmu Arandina CF

Útočník: Abdu Washington, José Menor Záložník: Alex Jiménez, Famoussa Kanouté Obránce: Albert Freixa Sabater Brankář: Sergio García, Anthony Anderson

Aktuální soupisku Arandina CF, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Arandina CF se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Arandina CF

Arandina CF

1.8k sledujících
Estadio El Montecillo
Tercera Federación, Group 8Tercera Federación, Group 8
Zápasy
Nedávná forma

Zajímavé

O Arandina CF

Aktuální výsledky týmu Arandina CF, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Arandina CF

K některým zápasům týmu Arandina CF můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Arandina CF

Arandina CF předchozí zápas byl protiCD Becerril v Tercera Federación, Group 8, zápas skončil výsledkem 2 - 0 (CD Becerril výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Arandina CF zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Arandina CF, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Arandina CF je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Arandina CF.

Aktuální hráči týmu Arandina CF

Útočník: Abdu Washington, José Menor Záložník: Alex Jiménez, Famoussa Kanouté Obránce: Albert Freixa Sabater Brankář: Sergio García, Anthony Anderson

Aktuální soupisku Arandina CF, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Arandina CF se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP