Mistrovství Světa
CD Germán Busch

CD Germán Busch

Bolivia
Bolívie
134

Zajímavé

Nedávná forma
Týmové informace
26
Celkem hráčů
26 let
Průměrný věk hráče
4
Zahraniční hráči
Informace
BO
ZeměBolívie

O CD Germán Busch

Aktuální výsledky týmu CD Germán Busch, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas CD Germán Busch

K některým zápasům týmu CD Germán Busch můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas CD Germán Busch

CD Germán Busch předchozí zápas byl protiThe Strongest Guayaramerín v Copa Simón Bolívar, zápas skončil výsledkem 2 - 1 (CD Germán Busch výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu CD Germán Busch zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu CD Germán Busch, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu CD Germán Busch je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu CD Germán Busch.

Aktuální hráči týmu CD Germán Busch

Útočník: Jorge Luis Céspedes, José Ruben Gutiérrez, John Maike Nunes da Silva, Kayk Barros da Silva, Bruno Kiper, Simeón Peredo, Lessy Eguez, Oriel Justino Cespedes, Jhonniel Parada, Anderson Aguirre Záložník: Andrés Lasso, Marco Hiram Landivar, Marcelo Villagomez, Rommel Languidey, Carlos Balderrama, Hugo Roca, Yery Guaribana, Mauricio Malala Guardia, Rafael Noza Obránce: Edson de Oliveira Silva Júnior, Moises Tapia, Yerko Ayoropa, Ovidio Vargas, Rajko Ohashi, Kevin Suárez Brankář: Francisco Vaca Vasquez

Aktuální soupisku CD Germán Busch, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců CD Germán Busch se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

CD Germán Busch

CD Germán Busch

134 sledujících
BoliviaBolívie
Zápasy
Nedávná forma

Zajímavé

O CD Germán Busch

Aktuální výsledky týmu CD Germán Busch, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas CD Germán Busch

K některým zápasům týmu CD Germán Busch můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas CD Germán Busch

CD Germán Busch předchozí zápas byl protiThe Strongest Guayaramerín v Copa Simón Bolívar, zápas skončil výsledkem 2 - 1 (CD Germán Busch výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu CD Germán Busch zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu CD Germán Busch, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu CD Germán Busch je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu CD Germán Busch.

Aktuální hráči týmu CD Germán Busch

Útočník: Jorge Luis Céspedes, José Ruben Gutiérrez, John Maike Nunes da Silva, Kayk Barros da Silva, Bruno Kiper, Simeón Peredo, Lessy Eguez, Oriel Justino Cespedes, Jhonniel Parada, Anderson Aguirre Záložník: Andrés Lasso, Marco Hiram Landivar, Marcelo Villagomez, Rommel Languidey, Carlos Balderrama, Hugo Roca, Yery Guaribana, Mauricio Malala Guardia, Rafael Noza Obránce: Edson de Oliveira Silva Júnior, Moises Tapia, Yerko Ayoropa, Ovidio Vargas, Rajko Ohashi, Kevin Suárez Brankář: Francisco Vaca Vasquez

Aktuální soupisku CD Germán Busch, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců CD Germán Busch se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Reklama
O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP