FC Allschwil

FC Allschwil

Switzerland
Švýcarsko
43

Zajímavé

Nedávná forma
Týmové informace
25
Celkem hráčů
26.2 let
Průměrný věk hráče
8
Zahraniční hráči
Informace
CH
ZeměŠvýcarsko
StadionStadion Im Brüel
Kapacita1300
MěstoAllschwil

O FC Allschwil

Aktuální výsledky týmu FC Allschwil, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas FC Allschwil

K některým zápasům týmu FC Allschwil můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas FC Allschwil

FC Allschwil předchozí zápas byl protiFC Grenchen 15 v Switzerland Friendly Games, zápas skončil výsledkem 5 - 2 (FC Grenchen 15 výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu FC Allschwil zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu FC Allschwil, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu FC Allschwil je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu FC Allschwil.

Aktuální hráči týmu FC Allschwil

Útočník: Robin Süess, Josip Milos, Keven Pérez, Ahmed Setti, Nico Scheibler, Ömer Dilaver Yagimli Záložník: Dior Asanaj, Lies Setti, Yaya Sane Diedhiou, Gregory Schnell, Robin Nüssli, Roberto Farinha, Nico Lomma, Lino Heitz, Julijan Zirdum Obránce: Lino Longhi, Nolan Mayor, Raoul Bernasconi, Joel Schuler, Gabriel Alves, Nick Menzinger, Benjamin Aufdereggen Brankář: Luca Reichen, Lorenz Hildebrand, Marco Schmid

Aktuální soupisku FC Allschwil, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců FC Allschwil se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

FC Allschwil

FC Allschwil

43 sledujících
SwitzerlandŠvýcarsko
Stadion Im Brüel
2. Liga Interregional2. Liga Interregional
Zápasy
Nedávná forma

Zajímavé

O FC Allschwil

Aktuální výsledky týmu FC Allschwil, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas FC Allschwil

K některým zápasům týmu FC Allschwil můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas FC Allschwil

FC Allschwil předchozí zápas byl protiFC Grenchen 15 v Switzerland Friendly Games, zápas skončil výsledkem 5 - 2 (FC Grenchen 15 výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu FC Allschwil zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu FC Allschwil, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu FC Allschwil je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu FC Allschwil.

Aktuální hráči týmu FC Allschwil

Útočník: Robin Süess, Josip Milos, Keven Pérez, Ahmed Setti, Nico Scheibler, Ömer Dilaver Yagimli Záložník: Dior Asanaj, Lies Setti, Yaya Sane Diedhiou, Gregory Schnell, Robin Nüssli, Roberto Farinha, Nico Lomma, Lino Heitz, Julijan Zirdum Obránce: Lino Longhi, Nolan Mayor, Raoul Bernasconi, Joel Schuler, Gabriel Alves, Nick Menzinger, Benjamin Aufdereggen Brankář: Luca Reichen, Lorenz Hildebrand, Marco Schmid

Aktuální soupisku FC Allschwil, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců FC Allschwil se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP