FK Liepaja

FK Liepaja

Latvia
Lotyšsko
14k

Zajímavé

Nedávná forma
FK LiepajaFK Liepaja
Týmové informace
27
Celkem hráčů
25.1 let
Průměrný věk hráče
16
Zahraniční hráči
3
Hrající za reprezentaci
Tituly
Celkově vyhráno
3 tituly
Informace
TrenérVladimir Vassiljev
LV
ZeměLotyšsko
Založeno23. 1. 2014
StadionDaugava Stadium
Kapacita4022
MěstoLiepaja

O FK Liepaja

Aktuální výsledky týmu FK Liepaja, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas FK Liepaja

FK Liepaja bude hrát další zápas proti FK Tukums-2000 v 2. 8. 2026 13:00:00 UTC v Virsliga.

Když zápas začne, budete moci sledovat FK Tukums-2000 vs FK Liepaja živé výsledky, tabulky, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

K některým zápasům týmu FK Liepaja můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas FK Liepaja

FK Liepaja předchozí zápas byl protiFK Austria Vídeň v UEFA Conference League, zápas skončil výsledkem 3 - 1 (FK Austria Vídeň výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu FK Liepaja zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu FK Liepaja, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu FK Liepaja je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu FK Liepaja.

Aktuální hráči týmu FK Liepaja

Útočník: Joseph Oloko Ede, Kyvon Leidsman, Bruno Melnis, Afonso Leite, Danila Patijcuks Záložník: Djibril Gueye, Amar Haïdara, Abiodun Ogunniyi, Rodolphe Ekou, Chovanie Amatkarijo, Irad Mshindi, Leonel Strumia, Andriy Korobenko, Lauris Lakutis, Roberts Untulis, Klāvs Kirfs Obránce: Marvin Martins, Talisca, Bart Straalman, Vladislavs Sorokins, Cisse Mory, Ilja Korotkovs, Kirils Iljins, Vjačeslavs Isajevs Brankář: Danijel Petković, Alvis Sorokins, Davis Oss

Aktuální soupisku FK Liepaja, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců FK Liepaja se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

FK Liepaja

FK Liepaja

14k sledujících
Daugava Stadium
VirsligaVirsliga
Zápasy
Nedávná forma

Zajímavé

O FK Liepaja

Aktuální výsledky týmu FK Liepaja, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas FK Liepaja

FK Liepaja bude hrát další zápas proti FK Tukums-2000 v 2. 8. 2026 13:00:00 UTC v Virsliga.

Když zápas začne, budete moci sledovat FK Tukums-2000 vs FK Liepaja živé výsledky, tabulky, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

K některým zápasům týmu FK Liepaja můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas FK Liepaja

FK Liepaja předchozí zápas byl protiFK Austria Vídeň v UEFA Conference League, zápas skončil výsledkem 3 - 1 (FK Austria Vídeň výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu FK Liepaja zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu FK Liepaja, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu FK Liepaja je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu FK Liepaja.

Aktuální hráči týmu FK Liepaja

Útočník: Joseph Oloko Ede, Kyvon Leidsman, Bruno Melnis, Afonso Leite, Danila Patijcuks Záložník: Djibril Gueye, Amar Haïdara, Abiodun Ogunniyi, Rodolphe Ekou, Chovanie Amatkarijo, Irad Mshindi, Leonel Strumia, Andriy Korobenko, Lauris Lakutis, Roberts Untulis, Klāvs Kirfs Obránce: Marvin Martins, Talisca, Bart Straalman, Vladislavs Sorokins, Cisse Mory, Ilja Korotkovs, Kirils Iljins, Vjačeslavs Isajevs Brankář: Danijel Petković, Alvis Sorokins, Davis Oss

Aktuální soupisku FK Liepaja, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců FK Liepaja se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP