Necaxa U21

Necaxa U21

Mexico
Mexiko
579

Zajímavé

Nedávná forma
Týmové informace
15
Celkem hráčů
20 let
Průměrný věk hráče
2
Zahraniční hráči
Soutěže
Informace
MX
ZeměMexiko

O Necaxa U21

Aktuální výsledky týmu Necaxa U21, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Necaxa U21

Necaxa U21 bude hrát další zápas proti Deportivo Toluca FC U21 v 2. 8. 2026 15:00:00 UTC v U21 Liga MX.

Když zápas začne, budete moci sledovat Deportivo Toluca FC U21 vs Necaxa U21 živé výsledky, tabulky, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

K některým zápasům týmu Necaxa U21 můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Necaxa U21

Necaxa U21 předchozí zápas byl protiCF Monterrey U21 v U21 Liga MX, zápas skončil výsledkem 0 - 3 (CF Monterrey U21 výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Necaxa U21 zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Necaxa U21, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Necaxa U21 je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Necaxa U21.

Aktuální hráči týmu Necaxa U21

Útočník: Brandon Lomeli, Kevin Armenta, Jesus Velasco, Miguel Pedroza, Jose Santoyo, Tenoch Barba Martínez, Héctor Guerrero Záložník: Israel Tello, Joshua Palacios, Leonardo Becerra, Aquiles Zamora, Ricardo Jimenez Obránce: Luis Mosquera Brankář: Javier Orantes, Roman Estrada

Aktuální soupisku Necaxa U21, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Necaxa U21 se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Necaxa U21

Necaxa U21

579 sledujících
MexicoMexiko
Zápasy
Nedávná forma

Zajímavé

O Necaxa U21

Aktuální výsledky týmu Necaxa U21, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Necaxa U21

Necaxa U21 bude hrát další zápas proti Deportivo Toluca FC U21 v 2. 8. 2026 15:00:00 UTC v U21 Liga MX.

Když zápas začne, budete moci sledovat Deportivo Toluca FC U21 vs Necaxa U21 živé výsledky, tabulky, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

K některým zápasům týmu Necaxa U21 můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Necaxa U21

Necaxa U21 předchozí zápas byl protiCF Monterrey U21 v U21 Liga MX, zápas skončil výsledkem 0 - 3 (CF Monterrey U21 výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Necaxa U21 zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Necaxa U21, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Necaxa U21 je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Necaxa U21.

Aktuální hráči týmu Necaxa U21

Útočník: Brandon Lomeli, Kevin Armenta, Jesus Velasco, Miguel Pedroza, Jose Santoyo, Tenoch Barba Martínez, Héctor Guerrero Záložník: Israel Tello, Joshua Palacios, Leonardo Becerra, Aquiles Zamora, Ricardo Jimenez Obránce: Luis Mosquera Brankář: Javier Orantes, Roman Estrada

Aktuální soupisku Necaxa U21, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Necaxa U21 se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP