Villa 2000 U17

Villa 2000 U17

Indonesia
Indonésie
5

Zajímavé

Nedávná forma
Villa 2000 U17Villa 2000 U17
Týmové informace
30
Celkem hráčů
16.8 let
Průměrný věk hráče
Informace
ID
ZeměIndonésie

O Villa 2000 U17

Aktuální výsledky týmu Villa 2000 U17, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Villa 2000 U17

K některým zápasům týmu Villa 2000 U17 můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Villa 2000 U17

Villa 2000 U17 předchozí zápas byl protiSemen Padang U17 v Liga Topskor U17, zápas skončil výsledkem 2 - 1 (Semen Padang U17 výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Villa 2000 U17 zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Villa 2000 U17, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Villa 2000 U17 je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Villa 2000 U17.

Aktuální hráči týmu Villa 2000 U17

Útočník: Riski Aditiar, Galang Rajendriya, Ibrahim Abiyu Faza, Izzeldane Rajabi Irwasky, Maaliki Al Hakim, Raffi Akbar Sagaf, Muhammad Satria Fahrizqi, Arrafiul Azzam Wal, Kahfi El Khaima, Arrafiul Wal, Rausyan Hakim Záložník: Muhammad Kautsar Atmaja, Azmi Sirnata, Chiko Dwie Pranata, Ahmad Fadil Sidiq Obránce: Arlan Ezhar Muhammad, Kevin Defana Arianto, Kevin Dwi Stiapermadani, Muhammad Abdul Kafi, Akhdan Dwi Putra, Labib Nafi Sadoni, Muhammad Abdul Fikram, Muhamad Rizky Ramadhan, Ardiansyah -, Zeniki Muhamad Asyrof, Argadata Azra, Nazril Fahmi Brankář: Ghaftan Yaqzan, Sidqi Alzami Murad, Nur Ihsan

Aktuální soupisku Villa 2000 U17, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Villa 2000 U17 se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Villa 2000 U17

Villa 2000 U17

5 sledujících
IndonesiaIndonésie
Zápasy
Nedávná forma

Zajímavé

O Villa 2000 U17

Aktuální výsledky týmu Villa 2000 U17, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Villa 2000 U17

K některým zápasům týmu Villa 2000 U17 můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Villa 2000 U17

Villa 2000 U17 předchozí zápas byl protiSemen Padang U17 v Liga Topskor U17, zápas skončil výsledkem 2 - 1 (Semen Padang U17 výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Villa 2000 U17 zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Villa 2000 U17, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Villa 2000 U17 je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Villa 2000 U17.

Aktuální hráči týmu Villa 2000 U17

Útočník: Riski Aditiar, Galang Rajendriya, Ibrahim Abiyu Faza, Izzeldane Rajabi Irwasky, Maaliki Al Hakim, Raffi Akbar Sagaf, Muhammad Satria Fahrizqi, Arrafiul Azzam Wal, Kahfi El Khaima, Arrafiul Wal, Rausyan Hakim Záložník: Muhammad Kautsar Atmaja, Azmi Sirnata, Chiko Dwie Pranata, Ahmad Fadil Sidiq Obránce: Arlan Ezhar Muhammad, Kevin Defana Arianto, Kevin Dwi Stiapermadani, Muhammad Abdul Kafi, Akhdan Dwi Putra, Labib Nafi Sadoni, Muhammad Abdul Fikram, Muhamad Rizky Ramadhan, Ardiansyah -, Zeniki Muhamad Asyrof, Argadata Azra, Nazril Fahmi Brankář: Ghaftan Yaqzan, Sidqi Alzami Murad, Nur Ihsan

Aktuální soupisku Villa 2000 U17, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Villa 2000 U17 se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP