• Tenis
  • UTR Men
Adrien Jonah Abarca

Adrien Jonah Abarca

7

Zajímavé

Nedávná forma
Profil
Celé jménoAdrien Jonah Abarca
Země
USUSA

O Adrien Jonah Abarca

Živé skóre Adrien Jonah Abarca, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Adrien Jonah Abarca odehrál.

Adrien Jonah Abarca další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Adrien Jonah Abarca

Adrien Jonah Abarca předchozí zápas byl proti Evan Sharygin v UTR PTT Knoxville Men 02, zápas skončil výsledkem 2 - 1 (Evan Sharygin vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Adrien Jonah Abarca zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Adrien Jonah Abarca, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Adrien Jonah Abarca je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Adrien Jonah Abarca.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

  • Tenis
  • UTR Men
Adrien Jonah Abarca

Adrien Jonah Abarca

7 sledujících
USUSA
Zápasy

Zajímavé

O Adrien Jonah Abarca

Živé skóre Adrien Jonah Abarca, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Adrien Jonah Abarca odehrál.

Adrien Jonah Abarca další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Adrien Jonah Abarca

Adrien Jonah Abarca předchozí zápas byl proti Evan Sharygin v UTR PTT Knoxville Men 02, zápas skončil výsledkem 2 - 1 (Evan Sharygin vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Adrien Jonah Abarca zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Adrien Jonah Abarca, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Adrien Jonah Abarca je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Adrien Jonah Abarca.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

O násDíky tenisovému livescore Sofascore můžete živě sledovat své oblíbené tenisty a tenistky bod po bodu. Náš systém tenisového živého skóre nabízí živé skóre, výsledky, žebříčky ATP a WTA, programy a statistiky ze všech největších tenisových turnajů, jako jsou Davis Cup, Fed Cup, French Open a všechny grandslamové turnaje – Australian Open, US Open, Roland Garros a Wimbledon – pro ženy i muže ve dvouhrách i čtyřhrách. U každého hráče si navíc můžete zobrazit podrobnosti o jednotlivých odehraných zápasech, výsledky po setech a turnaj, ve kterém byl daný zápas odehrán. Sofascore livescore nabízí vzájemné zápasy, statistiky a živé skóre mezi dvěma hráči, kteří spolu hrají. Můžete si také zkontrolovat program zápasů, který se pravidelně aktualizuje, aby se další kola přidávala rychle na další den. Tenisové živé skóre na Sofascore.com se aktualizuje po každém bodu, takže ho nemusíte ručně obnovovat, abyste viděli aktuální výsledky.
Když zábava skončí, dejte STOP