Mistrovství Světa
  • Tenis
  • WTA 125
Daniela Martinez Guerrero

Daniela Martinez Guerrero

32

Zajímavé

Nedávná forma
WTA
Kariérní maximum1316
Aktuální pozice v žebříčku
1 512. (3 PTS)
Profil
Celé jménoDaniela Martinez Guerrero
Země
MXMEX
Věk17 (27. 3. 2009)
Vyhrané peníze
Tento rok0 €
Za celou kariéru6K €

O Daniela Martinez Guerrero

Živé skóre Daniela Martinez Guerrero, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Daniela Martinez Guerrero odehrál.

Daniela Martinez Guerrero další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Daniela Martinez Guerrero

Daniela Martinez Guerrero předchozí zápas byl proti Elena Teodora Cadar v ITF W15 Sumter Women, zápas skončil výsledkem 0 - 2 (Elena Teodora Cadar vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Daniela Martinez Guerrero zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Daniela Martinez Guerrero, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Daniela Martinez Guerrero je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Daniela Martinez Guerrero.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

  • Tenis
  • WTA 125
Daniela Martinez Guerrero

Daniela Martinez Guerrero

32 sledujících
MXMexico
27. března 2009 (17)
Zápasy

Zajímavé

O Daniela Martinez Guerrero

Živé skóre Daniela Martinez Guerrero, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Daniela Martinez Guerrero odehrál.

Daniela Martinez Guerrero další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Daniela Martinez Guerrero

Daniela Martinez Guerrero předchozí zápas byl proti Elena Teodora Cadar v ITF W15 Sumter Women, zápas skončil výsledkem 0 - 2 (Elena Teodora Cadar vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Daniela Martinez Guerrero zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Daniela Martinez Guerrero, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Daniela Martinez Guerrero je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Daniela Martinez Guerrero.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

Reklama
O násDíky tenisovému livescore Sofascore můžete živě sledovat své oblíbené tenisty a tenistky bod po bodu. Náš systém tenisového živého skóre nabízí živé skóre, výsledky, žebříčky ATP a WTA, programy a statistiky ze všech největších tenisových turnajů, jako jsou Davis Cup, Fed Cup, French Open a všechny grandslamové turnaje – Australian Open, US Open, Roland Garros a Wimbledon – pro ženy i muže ve dvouhrách i čtyřhrách. U každého hráče si navíc můžete zobrazit podrobnosti o jednotlivých odehraných zápasech, výsledky po setech a turnaj, ve kterém byl daný zápas odehrán. Sofascore livescore nabízí vzájemné zápasy, statistiky a živé skóre mezi dvěma hráči, kteří spolu hrají. Můžete si také zkontrolovat program zápasů, který se pravidelně aktualizuje, aby se další kola přidávala rychle na další den. Tenisové živé skóre na Sofascore.com se aktualizuje po každém bodu, takže ho nemusíte ručně obnovovat, abyste viděli aktuální výsledky.
Když zábava skončí, dejte STOP