• Tenis
  • ATP
Arthur Fery

Arthur Fery

7.1k

Zajímavé

Nedávná forma
Arthur FeryArthur Fery
ATP
Kariérní maximum36
Aktuální pozice v žebříčku
37. (1285 PTS)
Rekord Grand Slam
2022
2023
2024
2025
2026
Australian Open
-
-
-
-
2R
French Open
-
-
-
-
Q
US Open
-
-
-
-
Wimbledon
Q
1R
1R
2R
SF
Profil
Celé jménoArthur Fery
Země
GBGBR
Místo narozeníSèvres, France
Věk24 (12. 7. 2002)
Výška175 cm
Silnější rukaPravoruký
Finanční odměna
Tento rok1.3M €
Za celou kariéru1.8M €

O Arthur Fery

Živé skóre Arthur Fery, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Arthur Fery odehrál.

Arthur Fery další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Arthur Fery

Arthur Fery předchozí zápas byl proti Alexander Zverev v Wimbledon, Men, zápas skončil výsledkem 0 - 3 (Alexander Zverev vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Arthur Fery zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Arthur Fery, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Arthur Fery je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Arthur Fery.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

  • Tenis
  • ATP
Arthur Fery

Arthur Fery

7.1k sledujících
GBUnited Kingdom
12. července 2002 (24)
175 cm
Zápasy

Zajímavé

O Arthur Fery

Živé skóre Arthur Fery, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Arthur Fery odehrál.

Arthur Fery další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Arthur Fery

Arthur Fery předchozí zápas byl proti Alexander Zverev v Wimbledon, Men, zápas skončil výsledkem 0 - 3 (Alexander Zverev vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Arthur Fery zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Arthur Fery, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Arthur Fery je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Arthur Fery.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

O násDíky tenisovému livescore Sofascore můžete živě sledovat své oblíbené tenisty a tenistky bod po bodu. Náš systém tenisového živého skóre nabízí živé skóre, výsledky, žebříčky ATP a WTA, programy a statistiky ze všech největších tenisových turnajů, jako jsou Davis Cup, Fed Cup, French Open a všechny grandslamové turnaje – Australian Open, US Open, Roland Garros a Wimbledon – pro ženy i muže ve dvouhrách i čtyřhrách. U každého hráče si navíc můžete zobrazit podrobnosti o jednotlivých odehraných zápasech, výsledky po setech a turnaj, ve kterém byl daný zápas odehrán. Sofascore livescore nabízí vzájemné zápasy, statistiky a živé skóre mezi dvěma hráči, kteří spolu hrají. Můžete si také zkontrolovat program zápasů, který se pravidelně aktualizuje, aby se další kola přidávala rychle na další den. Tenisové živé skóre na Sofascore.com se aktualizuje po každém bodu, takže ho nemusíte ručně obnovovat, abyste viděli aktuální výsledky.
Když zábava skončí, dejte STOP