Lucas Gomez

Lucas Gomez

40

Zajímavé

Nedávná forma
Profil
Celé jménoLucas Gomez
Země
MXMEX
BydlištěTijuana, Mexico
Místo narozeníTijuana, Mexico
Věk31 (11. 8. 1995)
Výška178 cm
Silnější rukaLevoruký
Finanční odměna
Tento rok329 €
Za celou kariéru110K €

O Lucas Gomez

Živé skóre Lucas Gomez, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Lucas Gomez odehrál.

Lucas Gomez další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Lucas Gomez

Lucas Gomez předchozí zápas byl proti Tighe Brunetti v UTR Newport Beach M06, zápas skončil výsledkem 0 - 0 (Tighe Brunetti vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Lucas Gomez zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Lucas Gomez, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Lucas Gomez je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Lucas Gomez.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

Lucas Gomez

Lucas Gomez

40 sledujících
MXMexico
11. srpna 1995 (31)
178 cm
Zápasy

Zajímavé

O Lucas Gomez

Živé skóre Lucas Gomez, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Lucas Gomez odehrál.

Lucas Gomez další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Lucas Gomez

Lucas Gomez předchozí zápas byl proti Tighe Brunetti v UTR Newport Beach M06, zápas skončil výsledkem 0 - 0 (Tighe Brunetti vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Lucas Gomez zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Lucas Gomez, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Lucas Gomez je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Lucas Gomez.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

O násDíky tenisovému livescore Sofascore můžete živě sledovat své oblíbené tenisty a tenistky bod po bodu. Náš systém tenisového živého skóre nabízí živé skóre, výsledky, žebříčky ATP a WTA, programy a statistiky ze všech největších tenisových turnajů, jako jsou Davis Cup, Fed Cup, French Open a všechny grandslamové turnaje – Australian Open, US Open, Roland Garros a Wimbledon – pro ženy i muže ve dvouhrách i čtyřhrách. U každého hráče si navíc můžete zobrazit podrobnosti o jednotlivých odehraných zápasech, výsledky po setech a turnaj, ve kterém byl daný zápas odehrán. Sofascore livescore nabízí vzájemné zápasy, statistiky a živé skóre mezi dvěma hráči, kteří spolu hrají. Můžete si také zkontrolovat program zápasů, který se pravidelně aktualizuje, aby se další kola přidávala rychle na další den. Tenisové živé skóre na Sofascore.com se aktualizuje po každém bodu, takže ho nemusíte ručně obnovovat, abyste viděli aktuální výsledky.
Když zábava skončí, dejte STOP