Mistrovství Světa
  • Tenis
  • ATP
Rares Teodor Pieleanu

Rares Teodor Pieleanu

113

Zajímavé

Nedávná forma
ATP
Kariérní maximum922
Aktuální pozice v žebříčku
969. (21 PTS)
Profil
Celé jménoRares Teodor Pieleanu
Země
ROROU
Místo narozeníAlexandria, Romania
Věk19 (10. 2. 2007)
Výška180 cm
Silnější rukaPravoruký
Vyhrané peníze
Tento rok2K €
Za celou kariéru15K €

O Rares Teodor Pieleanu

Živé skóre Rares Teodor Pieleanu, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Rares Teodor Pieleanu odehrál.

Rares Teodor Pieleanu další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Rares Teodor Pieleanu

Rares Teodor Pieleanu předchozí zápas byl proti Nicolas Garcia Longo v ITF M15 Constanta Men, zápas skončil výsledkem 2 - 1 (Nicolas Garcia Longo vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Rares Teodor Pieleanu zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Rares Teodor Pieleanu, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Rares Teodor Pieleanu je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Rares Teodor Pieleanu.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

  • Tenis
  • ATP
Rares Teodor Pieleanu

Rares Teodor Pieleanu

113 sledujících
RORomania
10. února 2007 (19)
180 cm
Zápasy

Zajímavé

O Rares Teodor Pieleanu

Živé skóre Rares Teodor Pieleanu, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Rares Teodor Pieleanu odehrál.

Rares Teodor Pieleanu další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Rares Teodor Pieleanu

Rares Teodor Pieleanu předchozí zápas byl proti Nicolas Garcia Longo v ITF M15 Constanta Men, zápas skončil výsledkem 2 - 1 (Nicolas Garcia Longo vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Rares Teodor Pieleanu zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Rares Teodor Pieleanu, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Rares Teodor Pieleanu je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Rares Teodor Pieleanu.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

Reklama
O násDíky tenisovému livescore Sofascore můžete živě sledovat své oblíbené tenisty a tenistky bod po bodu. Náš systém tenisového živého skóre nabízí živé skóre, výsledky, žebříčky ATP a WTA, programy a statistiky ze všech největších tenisových turnajů, jako jsou Davis Cup, Fed Cup, French Open a všechny grandslamové turnaje – Australian Open, US Open, Roland Garros a Wimbledon – pro ženy i muže ve dvouhrách i čtyřhrách. U každého hráče si navíc můžete zobrazit podrobnosti o jednotlivých odehraných zápasech, výsledky po setech a turnaj, ve kterém byl daný zápas odehrán. Sofascore livescore nabízí vzájemné zápasy, statistiky a živé skóre mezi dvěma hráči, kteří spolu hrají. Můžete si také zkontrolovat program zápasů, který se pravidelně aktualizuje, aby se další kola přidávala rychle na další den. Tenisové živé skóre na Sofascore.com se aktualizuje po každém bodu, takže ho nemusíte ručně obnovovat, abyste viděli aktuální výsledky.
Když zábava skončí, dejte STOP