Mistrovství Světa
Capitão Poço EC

Capitão Poço EC

Brazil
Brazílie
760

Zajímavé

Nedávná forma
Týmové informace
11
Celkem hráčů
23.8 let
Průměrný věk hráče
1
Zahraniční hráči
Informace
BR
ZeměBrazílie
Založeno7. 9. 2018
StadionEstádio José Rufino de Souza
Kapacita3500
MěstoCapitão Poço

O Capitão Poço EC

Aktuální výsledky týmu Capitão Poço EC, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Capitão Poço EC

K některým zápasům týmu Capitão Poço EC můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Capitão Poço EC

Capitão Poço EC předchozí zápas byl protiCastanhal EC v Copa Grão Pará, zápas skončil výsledkem 0 - 1 (Capitão Poço EC výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Capitão Poço EC zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Capitão Poço EC, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Capitão Poço EC je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Capitão Poço EC.

Aktuální hráči týmu Capitão Poço EC

Útočník: Genilson Sales, Natanael Tavares, Guilherme Anjos Melo Záložník: Elvis Ogbe, Cleilson Obránce: Paulo Vidal, Sávio Araújo, Bruno Gabriel, Elienai Felipe Goncalves da Silva Abreu, Elric Lohan Brankář: Flávio Dias

Aktuální soupisku Capitão Poço EC, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Capitão Poço EC se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Capitão Poço EC

Capitão Poço EC

760 sledujících
BrazilBrazílie
Estádio José Rufino de Souza
ParaenseParaense
Zápasy
Nedávná forma

Zajímavé

O Capitão Poço EC

Aktuální výsledky týmu Capitão Poço EC, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Capitão Poço EC

K některým zápasům týmu Capitão Poço EC můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Capitão Poço EC

Capitão Poço EC předchozí zápas byl protiCastanhal EC v Copa Grão Pará, zápas skončil výsledkem 0 - 1 (Capitão Poço EC výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Capitão Poço EC zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Capitão Poço EC, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Capitão Poço EC je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Capitão Poço EC.

Aktuální hráči týmu Capitão Poço EC

Útočník: Genilson Sales, Natanael Tavares, Guilherme Anjos Melo Záložník: Elvis Ogbe, Cleilson Obránce: Paulo Vidal, Sávio Araújo, Bruno Gabriel, Elienai Felipe Goncalves da Silva Abreu, Elric Lohan Brankář: Flávio Dias

Aktuální soupisku Capitão Poço EC, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Capitão Poço EC se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Reklama
O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP