Mistrovství Světa
Ohrid Lychnidos

Ohrid Lychnidos

North Macedonia
Severní Makedonie
686

Zajímavé

Nedávná forma
Týmové informace
32
Celkem hráčů
23.7 let
Průměrný věk hráče
2
Zahraniční hráči
Informace
MK
ZeměSeverní Makedonie
Založeno1. 1. 1921
StadionSRC Biljanini Izvori
Kapacita3980
MěstoOhrid

O Ohrid Lychnidos

Aktuální výsledky týmu Ohrid Lychnidos, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Ohrid Lychnidos

Ohrid Lychnidos bude hrát další zápas proti Novaci 2005 v 15. 8. 2026 19:00:00 UTC v 2. MFL.

Když zápas začne, budete moci sledovat Ohrid Lychnidos vs Novaci 2005 živé výsledky, tabulky, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

K některým zápasům týmu Ohrid Lychnidos můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Ohrid Lychnidos

Ohrid Lychnidos předchozí zápas byl protiFK Sloga Vinica 1934 v 2. MFL, zápas skončil výsledkem 7 - 1 (Ohrid Lychnidos výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Ohrid Lychnidos zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Ohrid Lychnidos, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Ohrid Lychnidos je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Ohrid Lychnidos.

Aktuální hráči týmu Ohrid Lychnidos

Útočník: Abdulhadi Jahja, David Mateski, Bojan Zaturoski, Antonio Kalanoski, Oliver Dishlievski, Dimitrij Dimitrievski, Eren Partalko, Ivan Gligorov, Angel Krsteski, Leo Andreski Záložník: Naumce Bakraceski, Marko Mircheski, Blagoja Spirkoski, Igor Janevski, Andrej Ristovski, Viktor Naumovski, Martin Gjorgjievski, Stefan Djajkoski, Teo Jolakoski, Blagojcho Budjakoski Obránce: Davor Serafimov, Darko Ilieski, Leonid Kofilovski, Albnor Kaba, Dimitrij Poposki, Filip Gjorgoski, Davor Rosikj, Michael Robert Globocki, Samed Kadrioski, Stojan Poposki Brankář: Damjan Serafimov, Diel Doko

Aktuální soupisku Ohrid Lychnidos, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Ohrid Lychnidos se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Ohrid Lychnidos

Ohrid Lychnidos

686 sledujících
North MacedoniaSeverní Makedonie
SRC Biljanini Izvori
2. MFL2. MFL
Matches
Loading...
Nedávná forma

Zajímavé

O Ohrid Lychnidos

Aktuální výsledky týmu Ohrid Lychnidos, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Ohrid Lychnidos

Ohrid Lychnidos bude hrát další zápas proti Novaci 2005 v 15. 8. 2026 19:00:00 UTC v 2. MFL.

Když zápas začne, budete moci sledovat Ohrid Lychnidos vs Novaci 2005 živé výsledky, tabulky, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

K některým zápasům týmu Ohrid Lychnidos můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Ohrid Lychnidos

Ohrid Lychnidos předchozí zápas byl protiFK Sloga Vinica 1934 v 2. MFL, zápas skončil výsledkem 7 - 1 (Ohrid Lychnidos výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Ohrid Lychnidos zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Ohrid Lychnidos, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Ohrid Lychnidos je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Ohrid Lychnidos.

Aktuální hráči týmu Ohrid Lychnidos

Útočník: Abdulhadi Jahja, David Mateski, Bojan Zaturoski, Antonio Kalanoski, Oliver Dishlievski, Dimitrij Dimitrievski, Eren Partalko, Ivan Gligorov, Angel Krsteski, Leo Andreski Záložník: Naumce Bakraceski, Marko Mircheski, Blagoja Spirkoski, Igor Janevski, Andrej Ristovski, Viktor Naumovski, Martin Gjorgjievski, Stefan Djajkoski, Teo Jolakoski, Blagojcho Budjakoski Obránce: Davor Serafimov, Darko Ilieski, Leonid Kofilovski, Albnor Kaba, Dimitrij Poposki, Filip Gjorgoski, Davor Rosikj, Michael Robert Globocki, Samed Kadrioski, Stojan Poposki Brankář: Damjan Serafimov, Diel Doko

Aktuální soupisku Ohrid Lychnidos, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Ohrid Lychnidos se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Reklama
O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP