Mistrovství Světa
Planalto EC

Planalto EC

Brazil
Brazílie
347

Zajímavé

Nedávná forma

O Planalto EC

Aktuální výsledky týmu Planalto EC, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Planalto EC

Planalto EC bude hrát další zápas proti FC Pantanal v 1. 8. 2026 20:00:00 UTC v Brasileirão Série A3, Feminino.

Když zápas začne, budete moci sledovat FC Pantanal vs Planalto EC živé výsledky, tabulky, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

K některým zápasům týmu Planalto EC můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Planalto EC

Planalto EC předchozí zápas byl protiRolim de Moura EC v Brasileirão Série A3, Feminino, zápas skončil výsledkem 7 - 0 (Planalto EC výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Planalto EC zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Planalto EC, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Planalto EC je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Planalto EC.

Aktuální hráči týmu Planalto EC

Gabrielle de Azevedo Feliciano, Joana Costa

Aktuální soupisku Planalto EC, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Planalto EC se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Planalto EC

Planalto EC

347 sledujících
BrazilBrazílie
Zápasy
Nedávná forma

Zajímavé

O Planalto EC

Aktuální výsledky týmu Planalto EC, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Planalto EC

Planalto EC bude hrát další zápas proti FC Pantanal v 1. 8. 2026 20:00:00 UTC v Brasileirão Série A3, Feminino.

Když zápas začne, budete moci sledovat FC Pantanal vs Planalto EC živé výsledky, tabulky, minutu po minutě aktualizované živé výsledky a statistiky zápasů.

K některým zápasům týmu Planalto EC můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Planalto EC

Planalto EC předchozí zápas byl protiRolim de Moura EC v Brasileirão Série A3, Feminino, zápas skončil výsledkem 7 - 0 (Planalto EC výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Planalto EC zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Planalto EC, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Planalto EC je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Planalto EC.

Aktuální hráči týmu Planalto EC

Gabrielle de Azevedo Feliciano, Joana Costa

Aktuální soupisku Planalto EC, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Planalto EC se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Reklama
O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP