Mistrovství Světa
UD Torre Del Mar

UD Torre Del Mar

765

Zajímavé

Nedávná forma
Týmové informace
11
Celkem hráčů
30.1 let
Průměrný věk hráče
Informace
TrenérSergio Escobar Cabus
StadionEstadio Juan Manuel Azuaga
Kapacita2000
MěstoMalaga

O UD Torre Del Mar

Aktuální výsledky týmu UD Torre Del Mar, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas UD Torre Del Mar

K některým zápasům týmu UD Torre Del Mar můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas UD Torre Del Mar

UD Torre Del Mar předchozí zápas byl protiArenas de Armilla v Tercera Federación, Group 9, zápas skončil výsledkem 0 - 1 (Arenas de Armilla výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu UD Torre Del Mar zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu UD Torre Del Mar, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu UD Torre Del Mar je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu UD Torre Del Mar.

Aktuální hráči týmu UD Torre Del Mar

Útočník: Javi Acuña, Inach Fernández, Pekes, Gaston Corado Záložník: Miguel Carrillo Obránce: Gideon Acquah, Alex Portillo, Emilio Cubo, Iván Alonso, Miguel García Brankář: Javi Sánchez

Aktuální soupisku UD Torre Del Mar, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců UD Torre Del Mar se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

UD Torre Del Mar

UD Torre Del Mar

765 sledujících
Estadio Juan Manuel Azuaga
Tercera Federación, Group 9Tercera Federación, Group 9
Zápasy
Nedávná forma

Zajímavé

O UD Torre Del Mar

Aktuální výsledky týmu UD Torre Del Mar, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas UD Torre Del Mar

K některým zápasům týmu UD Torre Del Mar můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas UD Torre Del Mar

UD Torre Del Mar předchozí zápas byl protiArenas de Armilla v Tercera Federación, Group 9, zápas skončil výsledkem 0 - 1 (Arenas de Armilla výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu UD Torre Del Mar zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu UD Torre Del Mar, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu UD Torre Del Mar je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu UD Torre Del Mar.

Aktuální hráči týmu UD Torre Del Mar

Útočník: Javi Acuña, Inach Fernández, Pekes, Gaston Corado Záložník: Miguel Carrillo Obránce: Gideon Acquah, Alex Portillo, Emilio Cubo, Iván Alonso, Miguel García Brankář: Javi Sánchez

Aktuální soupisku UD Torre Del Mar, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců UD Torre Del Mar se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Reklama
O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP