• Basket
  • USA
  • NCAA Men
Judson College Eagles

Judson College Eagles

USA
USA
3

Featured

De senaste form
Laginformation
14
Totalt antal spelare
Info
US
LandUSA
ArenaLindner Fitness Center
Kapacitet1000
StadElgin

Om Judson College Eagles

Judson College Eagless liveresultat, tabellställning, spelschema och resultat från alla basketturneringar som Judson College Eagles har spelat.

Judson College Eagless nästa match

Vi kan ha videohöjdpunkter med poäng och nyheter för vissa av Judson College Eagless matcher, men endast om de spelar sin match i en av de populäraste basketligorna.

Statistik och tabellställning uppdateras vid matchslut.

Judson College Eagless förra match

Judson College Eagless förra match var mot Illinois Springfield Prairie Stars i NCAA Men, matchen slutade med resultatet 92 - 69 (Illinois Springfield Prairie Stars med matchvinst).

Matchfliken för Judson College Eagles visar de 100 senaste basketmatcherna med statistik och vinst/förlust-symboler.

Där finns också alla Judson College Eagless schemalagda matcher som de ska spela i framtiden.

Aktuella spelare i Judson College Eagles

Aktuell trupp, statistik och aktuella spelarprestationer för Judson College Eagles hittar du på den här sidan.

Mur: Will Osborne, CJ Nwosu, Billy Brown, Kaevon Anderson, Trey Spires, Dayton Hoover, Bronson Bartuch, Finn Walsh, Joe Hazelwood Släpande-Anfallare: Dorien Little Anfallare: Isaiah Perry, George Bellevue Center: Wilson Newman, Sam Ellis

Judson College Eagless prestations- och formdiagram är en algoritm som är unik för Sofascore och som vi genererar från lagets 10 senaste matcher, statistik, detaljerad analys och vår egen kunskap.

Det här diagrammet kan hjälpa till att förutsäga framtida matcher för Judson College Eagles.

Besök vår sida för liveresultat i basket för att se dagens basketmatcher och resultat.

  • Basket
  • USA
  • NCAA Men
Judson College Eagles

Judson College Eagles

3 följare
USAUSA
Lindner Fitness Center
NCAA MenNCAA Men
Matcher
De senaste form

Featured

Om Judson College Eagles

Judson College Eagless liveresultat, tabellställning, spelschema och resultat från alla basketturneringar som Judson College Eagles har spelat.

Judson College Eagless nästa match

Vi kan ha videohöjdpunkter med poäng och nyheter för vissa av Judson College Eagless matcher, men endast om de spelar sin match i en av de populäraste basketligorna.

Statistik och tabellställning uppdateras vid matchslut.

Judson College Eagless förra match

Judson College Eagless förra match var mot Illinois Springfield Prairie Stars i NCAA Men, matchen slutade med resultatet 92 - 69 (Illinois Springfield Prairie Stars med matchvinst).

Matchfliken för Judson College Eagles visar de 100 senaste basketmatcherna med statistik och vinst/förlust-symboler.

Där finns också alla Judson College Eagless schemalagda matcher som de ska spela i framtiden.

Aktuella spelare i Judson College Eagles

Aktuell trupp, statistik och aktuella spelarprestationer för Judson College Eagles hittar du på den här sidan.

Mur: Will Osborne, CJ Nwosu, Billy Brown, Kaevon Anderson, Trey Spires, Dayton Hoover, Bronson Bartuch, Finn Walsh, Joe Hazelwood Släpande-Anfallare: Dorien Little Anfallare: Isaiah Perry, George Bellevue Center: Wilson Newman, Sam Ellis

Judson College Eagless prestations- och formdiagram är en algoritm som är unik för Sofascore och som vi genererar från lagets 10 senaste matcher, statistik, detaljerad analys och vår egen kunskap.

Det här diagrammet kan hjälpa till att förutsäga framtida matcher för Judson College Eagles.

Besök vår sida för liveresultat i basket för att se dagens basketmatcher och resultat.

Om ossSofascore-liveresultat ger dig NBA-uppdateringar med liverapportering, resultat, tabeller, statistik, spelscheman och tidigare resultat per quarter, i halvtid eller slutresultat. Med Sofascore-liveresultat för basket på Sofascore.com kan du följa liveresultat per quarter, tabeller, statistik, spelscheman och mycket mer i realtid från över 70 basketligor som NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague och nationella basketligor. På Sofascores liveresultatsida kan du också följa liveresultat, tabeller och spelscheman från stora internationella turneringar som Basket-VM, EuroCup och EuroBasket. Liveresultat för basket på Sofascore.com uppdateras automatiskt, så du behöver inte uppdatera sidan manuellt. Genom att lägga till basketmatcher i Favoriter blir det mycket enklare att följa dem. Missa aldrig liveresultat från Italien, Grekland, Turkiet, Ryssland eller andra europeiska basketligor.
När det roliga slutar, STOPP