Oppsal Panthers U17

Oppsal Panthers U17

Norway
Norge
19

Featured

De senaste form
Oppsal Panthers U17Oppsal Panthers U17
Laginformation
12
Totalt antal spelare
16.6 yr
Genomsnittlig ålder på spelare
Tävlingar
Info
NO
LandNorge

Om Oppsal Panthers U17

Oppsal Panthers U17s liveresultat, tabellställning, spelschema och resultat från alla basketturneringar som Oppsal Panthers U17 har spelat.

Oppsal Panthers U17s nästa match

Vi kan ha videohöjdpunkter med poäng och nyheter för vissa av Oppsal Panthers U17s matcher, men endast om de spelar sin match i en av de populäraste basketligorna.

Statistik och tabellställning uppdateras vid matchslut.

Oppsal Panthers U17s förra match

Oppsal Panthers U17s förra match var mot Fredrikstad Uxtreme U17 i EYBL U17, matchen slutade med resultatet 76 - 97 (Oppsal Panthers U17 med matchvinst).

Matchfliken för Oppsal Panthers U17 visar de 100 senaste basketmatcherna med statistik och vinst/förlust-symboler.

Där finns också alla Oppsal Panthers U17s schemalagda matcher som de ska spela i framtiden.

Aktuella spelare i Oppsal Panthers U17

Aktuell trupp, statistik och aktuella spelarprestationer för Oppsal Panthers U17 hittar du på den här sidan.

Yannick Mekonen, Emil Kvale, Samuel Demelash, Djordje Dimitrijevic, Viktor Prus, Vemund Raustol, David Obinna Uwanuakwa, Daniel Sodal, Robin Mustafa, Leo Conradi Amundsen Stene, Wiebe Magnus Kroder Schille, Victor Ous Steinsland

Oppsal Panthers U17s prestations- och formdiagram är en algoritm som är unik för Sofascore och som vi genererar från lagets 10 senaste matcher, statistik, detaljerad analys och vår egen kunskap.

Det här diagrammet kan hjälpa till att förutsäga framtida matcher för Oppsal Panthers U17.

Besök vår sida för liveresultat i basket för att se dagens basketmatcher och resultat.

Oppsal Panthers U17

Oppsal Panthers U17

19 följare
NorwayNorge
Matcher
De senaste form

Featured

Om Oppsal Panthers U17

Oppsal Panthers U17s liveresultat, tabellställning, spelschema och resultat från alla basketturneringar som Oppsal Panthers U17 har spelat.

Oppsal Panthers U17s nästa match

Vi kan ha videohöjdpunkter med poäng och nyheter för vissa av Oppsal Panthers U17s matcher, men endast om de spelar sin match i en av de populäraste basketligorna.

Statistik och tabellställning uppdateras vid matchslut.

Oppsal Panthers U17s förra match

Oppsal Panthers U17s förra match var mot Fredrikstad Uxtreme U17 i EYBL U17, matchen slutade med resultatet 76 - 97 (Oppsal Panthers U17 med matchvinst).

Matchfliken för Oppsal Panthers U17 visar de 100 senaste basketmatcherna med statistik och vinst/förlust-symboler.

Där finns också alla Oppsal Panthers U17s schemalagda matcher som de ska spela i framtiden.

Aktuella spelare i Oppsal Panthers U17

Aktuell trupp, statistik och aktuella spelarprestationer för Oppsal Panthers U17 hittar du på den här sidan.

Yannick Mekonen, Emil Kvale, Samuel Demelash, Djordje Dimitrijevic, Viktor Prus, Vemund Raustol, David Obinna Uwanuakwa, Daniel Sodal, Robin Mustafa, Leo Conradi Amundsen Stene, Wiebe Magnus Kroder Schille, Victor Ous Steinsland

Oppsal Panthers U17s prestations- och formdiagram är en algoritm som är unik för Sofascore och som vi genererar från lagets 10 senaste matcher, statistik, detaljerad analys och vår egen kunskap.

Det här diagrammet kan hjälpa till att förutsäga framtida matcher för Oppsal Panthers U17.

Besök vår sida för liveresultat i basket för att se dagens basketmatcher och resultat.

Om ossSofascore-liveresultat ger dig NBA-uppdateringar med liverapportering, resultat, tabeller, statistik, spelscheman och tidigare resultat per quarter, i halvtid eller slutresultat. Med Sofascore-liveresultat för basket på Sofascore.com kan du följa liveresultat per quarter, tabeller, statistik, spelscheman och mycket mer i realtid från över 70 basketligor som NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague och nationella basketligor. På Sofascores liveresultatsida kan du också följa liveresultat, tabeller och spelscheman från stora internationella turneringar som Basket-VM, EuroCup och EuroBasket. Liveresultat för basket på Sofascore.com uppdateras automatiskt, så du behöver inte uppdatera sidan manuellt. Genom att lägga till basketmatcher i Favoriter blir det mycket enklare att följa dem. Missa aldrig liveresultat från Italien, Grekland, Turkiet, Ryssland eller andra europeiska basketligor.
När det roliga slutar, STOPP