Rio Ave FC

Rio Ave FC

Portugal
Portugal
330

Featured

De senaste form
Info
PT
LandPortugal
ArenaPavilhao de Desportos de Vila do Conde

Om Rio Ave FC

Rio Ave FCs resultat, spelschema och tabellställning från alla futsalturneringar som Rio Ave FC har spelat.

Rio Ave FCs nästa match

Rio Ave FC spelar nästa match den 14 nov. 2026 11:00:00 UTC mot SL Benfica i 1a Divisao.

När matchen börjat kan du följa liveresultaten för Rio Ave FC vs SL Benfica, uppdaterade poäng för poäng.

Statistiken uppdateras vid matchslut.

Rio Ave FCs förra match

Rio Ave FCs förra match var mot Portimonense SC i 1a Divisao, matchen slutade med resultatet 6 - 2 (Portimonense SC med matchvinst).

Matchfliken för Rio Ave FC visar de 100 senaste futsalmatcherna med statistik och vinst/förlust-symboler.

Där finns också alla Rio Ave FCs schemalagda matcher som de ska spela i framtiden.

Rio Ave FCs prestations- och formdiagram är Sofascores unika algoritm som vi genererar från lagets 10 senaste matcher, statistik, detaljerad analys och vår egen kunskap.

Det här diagrammet kan hjälpa dig att förutsäga de kommande matcherna för Rio Ave FC.

Besök vår sida för liveresultat i futsal för att se dagens futsalmatcher och resultat.

Rio Ave FC

Rio Ave FC

330 följare
PortugalPortugal
Pavilhao de Desportos de Vila do Conde
1a Divisao1a Divisao
Matcher

Featured

Om Rio Ave FC

Rio Ave FCs resultat, spelschema och tabellställning från alla futsalturneringar som Rio Ave FC har spelat.

Rio Ave FCs nästa match

Rio Ave FC spelar nästa match den 14 nov. 2026 11:00:00 UTC mot SL Benfica i 1a Divisao.

När matchen börjat kan du följa liveresultaten för Rio Ave FC vs SL Benfica, uppdaterade poäng för poäng.

Statistiken uppdateras vid matchslut.

Rio Ave FCs förra match

Rio Ave FCs förra match var mot Portimonense SC i 1a Divisao, matchen slutade med resultatet 6 - 2 (Portimonense SC med matchvinst).

Matchfliken för Rio Ave FC visar de 100 senaste futsalmatcherna med statistik och vinst/förlust-symboler.

Där finns också alla Rio Ave FCs schemalagda matcher som de ska spela i framtiden.

Rio Ave FCs prestations- och formdiagram är Sofascores unika algoritm som vi genererar från lagets 10 senaste matcher, statistik, detaljerad analys och vår egen kunskap.

Det här diagrammet kan hjälpa dig att förutsäga de kommande matcherna för Rio Ave FC.

Besök vår sida för liveresultat i futsal för att se dagens futsalmatcher och resultat.

Om ossHär på Sofascore livescore kan du följa liveresultat, resultat, statistik och tabeller från futsal. Vi ger dig liveresultat från de bästa nationella ligorna som Brasilien Liga Futsal, Italien Serie A, Ryssland futsal Superleague och Spanien Primera División samt Spanien Copa de España och Spanien Segunda División. Sofascore livescore ger dig också liveresultat, resultat, matcher och tabeller från internationella landslagsturneringar FIFA Futsal World Cup och den största internationella klubblagsturneringen UEFA Futsal Cup. Futsal liveresultat på Sofascore.com livescore uppdateras automatiskt och du behöver inte uppdatera den manuellt.
När det roliga slutar, STOPP