Mistrovství Světa
Luise Reisel

Luise Reisel

41

Zajímavé

Nedávná forma
Profil
Celé jménoLuise Reisel
Země
DEGER
Vyhrané peníze
Tento rok1K €
Za celou kariéru2K €

O Luise Reisel

Živé skóre Luise Reisel, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Luise Reisel odehrál.

Luise Reisel další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Luise Reisel

Luise Reisel předchozí zápas byl proti Anna Hertel v ITF W15 Osijek Women, zápas skončil výsledkem 2 - 0 (Anna Hertel vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Luise Reisel zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Luise Reisel, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Luise Reisel je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Luise Reisel.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

Luise Reisel

Luise Reisel

41 sledujících
DEGermany
Zápasy

Zajímavé

O Luise Reisel

Živé skóre Luise Reisel, výsledky, rozpis a hodnocení ze všech tenisových turnajů, které tým Luise Reisel odehrál.

Luise Reisel další zápas

Statistiky se aktualizují na konci hry.

Poslední zápas Luise Reisel

Luise Reisel předchozí zápas byl proti Anna Hertel v ITF W15 Osijek Women, zápas skončil výsledkem 2 - 0 (Anna Hertel vyhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Luise Reisel zobrazuje posledních 100 tenisových zápasů se statistikami a ikonami výher/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Luise Reisel, které budou hrát v budoucnu.

Graf výkonu a formy Luise Reisel je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf může pomoci předpovídat budoucí zápasy Luise Reisel.

Dnešní tenisový program a výsledky najdete na naší stránce s živým tenisovým skóre.

Reklama
O násDíky tenisovému livescore Sofascore můžete živě sledovat své oblíbené tenisty a tenistky bod po bodu. Náš systém tenisového živého skóre nabízí živé skóre, výsledky, žebříčky ATP a WTA, programy a statistiky ze všech největších tenisových turnajů, jako jsou Davis Cup, Fed Cup, French Open a všechny grandslamové turnaje – Australian Open, US Open, Roland Garros a Wimbledon – pro ženy i muže ve dvouhrách i čtyřhrách. U každého hráče si navíc můžete zobrazit podrobnosti o jednotlivých odehraných zápasech, výsledky po setech a turnaj, ve kterém byl daný zápas odehrán. Sofascore livescore nabízí vzájemné zápasy, statistiky a živé skóre mezi dvěma hráči, kteří spolu hrají. Můžete si také zkontrolovat program zápasů, který se pravidelně aktualizuje, aby se další kola přidávala rychle na další den. Tenisové živé skóre na Sofascore.com se aktualizuje po každém bodu, takže ho nemusíte ručně obnovovat, abyste viděli aktuální výsledky.
Když zábava skončí, dejte STOP