Mistrovství Světa
Bulgaria U17

Bulharsko U17

824

Zajímavé

Nedávná forma
Týmové informace
29
Celkem hráčů
16.6 let
Průměrný věk hráče
Informace
TrenérSvetoslav Petrov
Založeno1. 1. 1923

O Bulgaria U17

Aktuální výsledky týmu Bulharsko U17, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Bulharsko U17

K některým zápasům týmu Bulharsko U17 můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Bulharsko U17

Bulharsko U17 předchozí zápas byl protiAlbania U16 v U17 Friendly Games, zápas skončil výsledkem 5 - 0 (Albania U16 výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Bulharsko U17 zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Bulharsko U17, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Bulharsko U17 je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Bulharsko U17.

Aktuální hráči týmu Bulharsko U17

Útočník: Ricardo Fernandes, Nikola Kalchev, Petar Blagoev, Andrey Grozdanov, Aleksandar Marinov, Kaloyan Deyanski, Lazar Petrov, Preslav Stoykov, Kiril Petrov Záložník: Nikolay Popov, Dean Nestorov, Ernan Angelov, Yastiyan Georgiev, Viktor Dobrev, Andrey Neshev, Aleksandar Vutov, Martin Petkov, Ivan Filipov Obránce: Maksimilian Lazarov, Timur Mustafa, Viktor Beykov, Aleksandar Tsenov, Petar Bayrakov, Viktor Ivanov, Dimitar Kanev, Gabriel Kerezov, Martin Penchev Brankář: Alek Zdravkov, Aleksandar Panayotov

Aktuální soupisku Bulharsko U17, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Bulharsko U17 se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Matches
Loading...
Nedávná forma

Zajímavé

O Bulgaria U17

Aktuální výsledky týmu Bulharsko U17, hráči, rozpis sezóny a dnešní výsledky jsou k dispozici na Sofascore.

Další zápas Bulharsko U17

K některým zápasům týmu Bulharsko U17 můžeme mít video sestřihy s góly a zprávami, ale pouze pokud hrají svůj zápas v jedné z nejpopulárnějších fotbalových lig.

Předchozí zápas Bulharsko U17

Bulharsko U17 předchozí zápas byl protiAlbania U16 v U17 Friendly Games, zápas skončil výsledkem 5 - 0 (Albania U16 výhrál zápas).

Karta rozlosování týmu Bulharsko U17 zobrazuje posledních 100 fotbalových zápasů se statistikami a ikonami výher/remíz/proher.

Jsou zde také všechny naplánované zápasy týmu Bulharsko U17, které budou ještě hrát.

Graf výkonu a formy týmu Bulharsko U17 je jedinečný algoritmus Sofascore, který generujeme z posledních 10 zápasů týmu, statistik, podrobné analýzy a našich vlastních znalostí.

Tento graf vám pomůže předpovědět výsledky budoucích zápasů týmu Bulharsko U17.

Aktuální hráči týmu Bulharsko U17

Útočník: Ricardo Fernandes, Nikola Kalchev, Petar Blagoev, Andrey Grozdanov, Aleksandar Marinov, Kaloyan Deyanski, Lazar Petrov, Preslav Stoykov, Kiril Petrov Záložník: Nikolay Popov, Dean Nestorov, Ernan Angelov, Yastiyan Georgiev, Viktor Dobrev, Andrey Neshev, Aleksandar Vutov, Martin Petkov, Ivan Filipov Obránce: Maksimilian Lazarov, Timur Mustafa, Viktor Beykov, Aleksandar Tsenov, Petar Bayrakov, Viktor Ivanov, Dimitar Kanev, Gabriel Kerezov, Martin Penchev Brankář: Alek Zdravkov, Aleksandar Panayotov

Aktuální soupisku Bulharsko U17, statistiky a výkony hráčů naleznete na této stránce.

K dispozici jsou také statistiky každého hráče ve všech soutěžích se všemi odehranými a zahájenými zápasy, odehranými minutami, počtem vstřelených branek, počtem karet a mnoho dalšího.

Seznam nejlepších střelců Bulharsko U17 se aktualizuje živě během každého zápasu.

Můžete kliknout na hráče z výše uvedené soupisky a zobrazit dostupné osobní údaje, jako je národnost, datum narození, výška, preferovaná noha, pozice, hodnota hráče, historie přestupů atd.

Dnešní fotbalový program a výsledky najdete na naší stránce s fotbalovými živými výsledky.

Reklama
O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP